برخی از پروژه های انجام شده توسط Answerbox

برخی از پروژه های انجام شده توسط Answerbox

0

117

09
شهریور 98

انجام پروژه عمران

یکی از همکاران برای انجام پروژه عمران خود که عبارت بود از یک ساختمان فولادی شش طبقه یک مدل سه بعدی با استفاده از برنامه sap2000 ساخته بود و نیاز داشت که در رفع وارنینگهایی که برنامه پس از آنالیز گزارش میدهد به او کمک شود. او مدل خود را برای انسرباکس ارسال نمود و آنچه میخواست توسط یکی از متخصصین زبده برای او انجام شد. آنچه که خیلی برای او رضایتبخش بود این است که نه تنها همه وارنینگ ها برطرف شد، و فایل اصلاح شده به او تحویل داده شد، بلکه یک گزارش هم به او تحویل داده شد که در آن دلیل هر کدام از وارنینگ ها نیز توضیح داده شد به طوریکه خود کاربر در کارهای بعدیش وقتی به وارنینگهای مشابه برخورد کند میتواند آن را برطرف نماید.

 

انجام پروژه عمران (رفع وارنینگ)

 

انجام پروژه فولادی

یکی دیگر از کارهای انجام شده توسط انسرباکس عبارت است از اتصالات بادبندها. در این کار که مربوط به انجام پروژه فولادی در استان بوشهر بود؛ همه کار توسط خود کاربر انجام شد ولی به دلیل محدودیت زمانی که داشت اتصالات بادبندی آن را به ما سپرد. مزیت این کار برایش این بود که با ارجاع آن به ما وقت و انرژی اش را روی بقیه کار گذاشت و توانست آن را به بهترین شکل انجام دهد. همه اتصالات بادبندی نقشه کشی شد و جزییات آن به همراه دفترچه محاسبات به او تحویل داده شد.

انجام پروژه فولادی

 

انجام پروژه دانشجویی

یکی دیگر از کارهای انجام شده کمک به یکی از هم زبانهایمان در کشور افغانستان در انجام پروژه دانشجویی اش بود. این دوستمان کل پایان نامه کارشناسی ارشد را خودش انجام داده بود. از او خواسته شد که فونداسیون نواری یکی از محورهای ساختمان را به صورت دستی انجام دهد. این مورد شامل محاسبات و نقشه های جزئیات فونداسیون به صورت کامل انجام شد. محاسبات شامل بارگذاری سازه (بارهای مرده و زنده و زلزله و ...) آنالیز یک قاب سازه و بدست آوردن عکس العملهای تکیه گاهی و در نهایت طراحی فونداسیون است. قابل ذکر است که همه این موارد به صورت دستی و بدون کمک از نرم افزارهای مدلسازی انجام شد.

انجام پروژه دانشجویی (طراحی دستی فونداسیون نواری)

 

انجام پروژه بتنی

یکی از همکاران در انجام پروژه بتنی خود که مربوط به یک سازه صنعتی بود، ناچار به طراحی کربل بتنی برای جرثقیل 50 تن بود. چون تجربه ای در طراحی کربل بتنی نداشت و بدلیل محدودیت زمانی برای تحویل کارش نمیتوانست زمان زیادی را برای مطالعه مباحث مربوطه صرف نماید. بنابراین انجام آنرا به ما سپرد. آنچه به او تحویل داده شد نقشه های جزئیات و دفترچه محاسبات کربل بتنی بود.

نویسنده : مدیر

این مقاله را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این مقاله

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید
طراحی سایت توسط شرکت پدیده تجارت